Otsi uudist

Matemaatika ja statistika instituudis kaitsti edukalt matemaatika õppekaval 13 bakalaureusetööd 10. ja 12. juunil. Palju õnne töö edukalt kaitsnutele!
  • uudis
Matemaatika ja statistika instituudis kaitsti edukalt matemaatilise statistika õppekaval 15 bakalaureusetööd 10. ja 11. juunil. Kaitsjateks olid
  • uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.
  • uudis
26. juuni südaööni võeti vastu avaldusi Tartu Ülikooli esimese astme ja magistritaseme õppesse.
  • #sisseastumine
  • uudis
Matemaatika ja statistika instituudis kaitsti edukalt matemaatika ja statistika magistriõppe matemaatilise statistika erialal neli magistritööd. Palju õnne töö edukalt kaitsnutele!
  • uudis
Sellelt lehelt leiad info, mida vajad Tartu Ülikooli esmakursuslasena õpingute edukaks alustamiseks.
  • uudis
Matemaatika ja statistika instituudis kaitsti edukalt kindlustus- ja finantsmatemaatika magistriõppekaval kaks tööd. Kaitsjateks olid Margus Kodasma ja Grayson Steven Felt. Loe lähemalt allpool.
  • uudis
Tartu Ülikool ootab doktoriõppesse kandideerima tulevasi teadlasi ja tippspetsialiste.
  • #sisseastumine
  • uudis
Matemaatika ja statistika magistriõppe matemaatika erialal kaitsti edukalt 4 tööd.
  • uudis
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppes kaitsti edukalt kaheksa magistritööd. Loe lähemalt allpool. Kaitsmine toimus 7. juunil. Palju õnne edukalt lõpetanutele!
  • uudis
Motiveerimaks matemaatika ja matemaatilise statistika bakalaureuseõppe üliõpilasi jätkama matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppekaval on neile suunatud õpetajakoolituse sihtstipendium.
  • #õpetamine
  • #tunnustamine
  • uudis
Välkkõnelejad igast valdkonnast on oodatud esitama eesti- või ingliskeelseid kaasahaaravaid ettekandeid, milles tutvustavad enda teadustöö tähtsust ja tulemusi.
  • uudis
Kolmenädalane ööraamatukogu alustab sel kevadel 20. mail ja kestab 7. juunini. Koos üliõpilasesindusega korraldatud ööraamatukogu on tudengitele...
  • uudis
Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur (HAKA) tunnustab sel aastal parimaid e-kursuseid. E-kursuse kvaliteedimärgi pälvisid meie instituudist kolm kursust.
  • #instituudist
  • #tunnustamine
  • uudis
The Tartu Workshop on Markov Modeling (28-29 November 2024, Tartu, Estonia), will bring together experts in different areas of Markov modeling.
  • #rahvusvaheline
  • uudis
Laupäeval toimub suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Õhtuse peo avab suurejooneline avaetendus, mille ettevalmistusi tutvustab videos lavastaja Tanel Jonas.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
Algebra uurimisrühm tegeleb peamiselt poolrühmateooria, universaalalgebra ja kategooriateooriaga, aga oleme huvitatud ka teatud probleemidest võreteoorias ja ringiteoorias.
  • uudis
Uurimisrühm tegeleb matemaatilise statistika rakendustega erinevates eluvaldkondades ning neis valdkondades tekkinud probleemide poolt motiveeritud teoreetiliste küsimustega.
  • uudis
18. mail said tudengilinnas üle viie aasta taas kokku tuhanded Tartu Ülikooli vilistlased. Vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli“ toimusid loengud ja ekskursioonid üle linna asuvates instituutides, ühislaulmine ja tervituskõned peahoone ees, rongkäik ning suur pidu spordihoones.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
16. mail toimub Tallinnas Eesti doktorikooli karjäärikonverents, kus räägitakse doktoriõppe väärtusest ning doktorantide erialastest väljavaadetest. Oodatud on kõik Eesti doktorandid ja doktoriõppest huvitatud.
  • #koostöö