Õppeülesande täitjad

Õppeülesande täitjad kevadsemestril 2023/2024

Õppeassistentide baasruum on 4058, kui pole märgitud teisiti.

NB! 12.03.-18.04.24 on baasruumiks 4068

LTMS.00.050 Analüütiline geomeetria (1. osa) Johanna Charlotte Jeltsch johanna.charlotte.jeltsch@ut.ee
MTMS.01.007 Andmeaanlüüs II Sten Raak sten.raak@ut.ee 
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Riki-Taavi Nurm riki-taavi.nurm@ut.ee
MTMM.00.012 Arvuteooria Kati Iher

kati.iher@ut.ee

LTMS.00.052 Arvuteooria (1.osa) Kati Iher kati.iher@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Riki-Taavi Nurm riki-taavi.nurm@ut.ee
MTMM.00.341 Kõrgem matemaatika II Aljona Kritševskaja aljona.kritsevskaja@ut.ee
LTMS.00.006 Kõrgem matemaatika (jätk) Riki-Taavi Nurm riki-taavi.nurm@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Stefan Ehin stefan.ehin@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Peeter Aleksander Randla peeter.aleksander.randla@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Hannes Sidorov hannes.sidorov@ut.ee
MTMM.00.005 Numbrilised meetodid Annika Jaakson annika.jaakson@ut.ee 
LTMS.00.030 Seminar üliõpilaste matemaatika olümpiaadidest Birgit Veldi birgit.veldi@ut.ee 
MTMS.01.100 Statistiline andmeteadus ja visualiseerimine Saskia Kuusk saskia.kuusk@ut.ee
MTMS.01.100 Statistiline andmeteadus ja visualiseerimine Lotta-Lorette Kalmaru lotta-lorette.kalmaru@ut.ee
MTMS.01.003 Valikuuringute teooria I Esa Matti Juhani Läärä esa.laara@ut.ee esa.laara@oulu.fi 
MTMS.01.003 Valikuuringute teooria I Kristi Lehto kristi.lehto@stat.ee
3 inimest Delta rohelistel treppidel

E-kursuse kvaliteedimärgi saajad 2024

Klassiruumi pilt

Koolikülastused ja Delta õppehoone külastamine

MSI osalejad, Reedik Mägi

Euroopa matemaatilise geneetika konverents