Autor:
Matemaatika ja statistika instituut

Magistriõppe infotund „Matemaatika- ja informaatikaõpetaja“

Magistriõppe infotund „Matemaatika- ja informaatikaõpetaja“ toimub 18. aprillil kella 16–17 Delta õppehoone ruumis 1008 ning veebis Zoomi keskkonnas. Osalemiseks palume registreeruda. Kõigile registreerujatele saadame enne üritust meilile Zoomi lingi. Oled oodatud!

Õpetaja vormib õpilasest inimese, keda ootab ja vajab ühiskond. Õppekava „Matemaatika- ja informaatikaõpetaja“ annab sulle teadmised vajalikest tööriistadest, meetoditest ja tehnikatest, et saaksid kasutada kogu oma potentsiaali õpilaste arendamisel. Sessioonõpe lubab mugavalt töö kõrvalt õppida. Siit leiad õppekava kohta lisainfot.

Magistriõppekava tutvustustavad Piret Luik, informaatika didaktika kaasprofessor; Tiina Kraav, matemaatikahariduse lektor; Evely Kirsiaed, õppekava programmijuht.

Tartu Ülikooli peahoone

Tartu Ülikooli esmased vastuvõetute nimekirjad on selgunud

TÜ peahoone

Tartu Ülikooli kandideerimine on lõppenud