Kandideerimine matemaatika ja statistika instituudi magistriõppesse on avatud

Kindlusta oma tulevik ja läbi magistriõpe Tartu Ülikoolis! Matemaatika ja statistika instituudis õppides saad oma valdkonna parimad teadmised ja lood endale suurepärased eeldused edaspidiseks.

Eestikeelsed õppekavad matemaatika ja statistika instituudis on matemaatika ja statistika ning matemaatika- ja informaatikaõpetaja. Nendele erialadele on kandideerimine avatud 29. juunini 2022. Matemaatikat ja statistikat saab õppida päevaõppes, matemaatika- ja informaatikaõpetaja õpingud toimuvad sessioonõppes.

Inglise keeles saab meil õppida kindlustus- ja finantsmatemaatikat. Tegu on päevaõppega ning kandideerimine on avatud 15. märtsini. See õppekava on tasuline, aga õppekaval on 8 tasuta kohta Euroopa Liidu, Euroopa Majanduspiirkonna ja Šveitsi üliõpilastele.

Tutvu lähemalt matemaatika ja statistika instituudi magistriõppekavadega ning esita avaldus sisseastumise infosüsteemis SAIS.

Pane tähele, et magistritasemele õppima tulles saad esitada kokku kuni kaks avaldust ning nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsetele õppekavade avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

TÜ peahoone

Tartu Ülikooli kandideerimine on lõppenud