Autor:
Matemaatika ja statistika instituut

Kandideeri kindlustus- ja finantsmatemaatika õppekavale

Soovid saada põhjalikke teadmisi finantsmatemaatikast ja matemaatiliste mudelite kasutamisest finantstööstuses, siis on see programm just sulle. Meie programm annab üliõpilastele tugeva aluse matemaatikas, kindlustusmatemaatikas, finantstehnoloogias ja muudes sellega seotud valdkondades. Pärast lõpetamist on lõpetanud hästi varustatud, et teha karjääri kindlustuse, investeerimispanganduse, varahalduse, riskijuhtimise ja ka muudes valdkondades.

Pane tähele, et avalduste esitamise tähtaeg on 15. märts. Teavet taotlemise kohta leiate meie registreerimise veebilehelt.

Kasutage seda võimalust, et viia oma karjäär järgmisele tasemele. Ootame huviga teie avaldust!

Klassiruumi pilt

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppe infotund 2024

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Math teacher infront of the whiteboard.

Langevarjundusega tegelev matemaatikaõpetaja teeb tunnid põnevaks intrigeerivate näidete abil