Tule 3. märtsil Delta karjääripäevale!

Delta karjääripäev toimub Tartu Ülikooli akadeemilises spordiklubis 3. märtsil kell 11-16. Messivormis toimuv üritus on suurepärane paik, et leida endale praktikakoht või tutvuda oma tulevase tööandjaga.

Karjääripäeval osaleb üle 45 organisatsiooni, kel on muude erialade kõrval huvi eelkõige arvutiteadust, majandust, matemaatikat ja statistikat õppivate üliõpilaste vastu. Ettevõtted tutvustavad end ka lühiettekannetega, mida saab jälgida nii kohapeal lounge-alal kui ka veebist Worksupi keskkonnas.

Delta karjääripäeval on kohal:

Üritusel arvestame kõiki kehtivaid koroonapiiranguid. Uksel tuleb kõigil esitada kehtiv COVID-i tõend koos isikut tõendava dokumendiga ning maski kandmine on kohustuslik.

Uuri lisa Delta karjääripäeva veebilehelt ning märgi end üritusel osalejaks ka Facebookis.
Tule kohale, tutvu ettevõtetega ning sõlmi kasulikke kontakte!